Ana içeriğe atla

22 HAZİRAN 2015 16:46 JÜPİTER URANÜS OLUMLU ETKİLEŞİMİ

22 HAZİRAN 2015 16:46 JÜPİTER URANÜS OLUMLU ETKİLEŞİMİ

22 haziranda jüpiterle uranüs arasında 120lik açı meydana gelecek yani biz buna üçgen açı diyoruz ve olumlu sayıyoruz. Jüpiter şans ve bereket gezegeniyken Uranüs değişikliklerden, dinlerden, yabancı her türlü şeyden sorumlu gezegen diyebiliriz. Böyle bir etkileşimin olması bize şans vaadediyor özellikle de maddi konularda. Bu etkileşim 12 gün boyunca sürecek olup karşımıza aniden, beklenmedik fırsatlar çıkarabilir. Kredi borcunuzu daha kolay ödeyebilir veya almak istediğiniz bir kredi varsa bu süreçte başvurursanız onaylanabilir; sağdan soldan beklenmedik finansal gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Elinize bir miktar para geçebilir veya alacak ödemeleriniz varsa çok daha rahat bir şekilde alabilirsiniz. Eğer ev, araba gibi önemli alışverişleriniz varsa bunları daha hesaplı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gezme, öğrenme ihtiyaçları artar bu süreçte. Dolayısıyla yeni bir eğitime başlamak, herhangi bir kursa yazılmak (mesela yabancı dil kursu, yüzme kursu gibi gibi) için çok uygundur. Kendinizi geliştirmek adına ne yapmanız gerekiyorsa, daha önce neleri ertelediyseniz onlara atılmanız için alın size fırsat! 

Bu süreç özgürlüğün de göstergesidir; içinizdeki özgürlük, bağımsızlık duygusu iyice ortaya çıkar. Kafanıza göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Başkalarından daha çok kendinizi düşünebileceğiniz, kendinizi önemseyeceğiniz bir dönem diyebiliriz. Yenilikleri denemeye ve maceraya atılmaya daha da açığız. Zaten cesur da olun, neyi yapamadıysanız yapın, içinizde hiçbir şey kalmasın bu süreçte. Aniden yolculuklara çıkabilir, uzak yerlere seyahat edebilirsiniz.

Maddi konularda dediğim gibi sağdan soldan beklenmedik paralar gelebilir mesela miras, burs, prim, kredi vs gibi. Bu süreçte daha lider hissedebiliriz kendimizi; yeni projelere atılmak için uygundur. Mesela yeni bir iş kurmak, yeni bir yatırım yapmak hatta yatırım konusunda risk almak için uygun diyebiliriz. 

Kendinizle ilgili de değişim yapabilirsiniz bu süreçte ve bu değişimler sonradan mutlu olacağınız değişimler olur merak etmeyin. Belki saç şekli değiştirmek, kendinizde ertelediğiniz bir şeyi yaptırmak, yeni insanlarla tanışmak, sosyalleşmek vs için çok uygundur. Yalnız bu süreçte fikirlerimizde biraz “ben” ibaresi fazla olacağı için arkadaşlarla, yakın çevreyle tartışmamaya özen göstermek gerek. Bu süreçte başkalarının düşünceleri, yaptıkları bize fazla da batabilir. Kim dost kim düşman ayırt etmekte zorlanabiliriz ama boşverin, siz kendinizle ilgilenin bu süreçte başkalarının tavırlarına, hareketlerine pek de takılmayın. Zaten şanslı, güzel bir dönem ne kadar faydalanabiliyorsanız faydalanmaya çalışın derim. Ancak uranüs dediğim gibi yabancıları, dini farklılıkları, dini konuları da ilgilendiren bir gezegen olduğu için bu süreçte din konularında atışmalar gerçekleşebilir. Zamanında bir yolcu hatırlıyorum "Burası müslüman ülke neden uçakta alkol ikram ediyorsunuz" demişti :) O tarz abuk sabuk atışmalar, dini problemler, tartışmalar olabilir, aman önemsemeyin es geçin. 

Bu süreçte fazla gösterişli olmamaya özen gösterin zira özgüvenimiz tavan yapabilir ve kendimizi ön plana atabiliriz. Yaratıcılık gerektiren işlerde de başarılı olunabilecek bir dönemdir bu, yaratıcılığınızı zorlayın! İçinizde bir şeyleri başarma isteği biraz daha fazla olacaktır bu 12 günlük süreçte, fiziksel gücünüz de öyle yüksek olabilir ancak acelecilikten uzak durmanızda fayda var. Zira siz aceleci oldukça bazı gecikmeler, rötarlar gerçekleşebilir. O yüzden sakin sakin karar alın, kararlı bir şekilde adım atın ve aynı kararlılıkla uygulayın.

Dilerim şans hepimizin yanında olur bu 12 günlük süreçte…

Sevgiler,

AstroSero

Yorumlar

  1. HİÇBİR İLGİ İLE KREDİ GET!

    Alex Scofield şirkete hoşgeldiniz. Bir multi-milyar dolarlık özel kredi şirketi. Biz mali yardım kredi erişim bir sicili var. Eğer faizsiz bir milyon dolar 10.000 $ kredi olabilir, faturalarınızı temizlemek için bir ev kredisi, oto kredisi, kredi ihtiyacım var!. Acele ve mail masanın üzerine bize ulaşın: alexscofieldcompany@gmail.com

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

21 AĞUSTOS 2017 TAM GÜNEŞ TUTULMASI VE ETKİLERİ

Herkese merhaba! 
21 Ağustos günü merakla beklediğimiz güneş tutulması gerçekleşecek! Ülkemizden gözlemlenemeyecek olan tutulma Amerika, KB Afrika, KD Asya, Avrupa’nın batısı gibi pek çok yerden gözlemlenebilecek. Tutulma aslan burcunda gerçekleşiyor ama tabii ki sadece aslan burçlarını etkilemiyor, tutulmanın ana konuları aslan etkisinde. Tutulma Amerika’yı çok önemli ölçüde etkileyebilir. Amerika’nın hayatında çok önemli başlangıçlara sebep olabilir. Amerika’nın yakın gelecekte alacağı kararlar, tüm dünyayı etkileyecek nitelikte olabilir.
Ülkemize bakacak olursak, Türkiye’nin 3.evini etkileyecek bir tutulma. Türkiye saatiyle 21:20 civarında max seviyeye çıkacak.  Ülkece kibirli, egolu bir tavra bürünebiliriz önümüzdeki 1 ay boyunca. 
Tutulma iklim değişiklikleri, ufak tefek deprem, yangın, sel, yoğun rüzgarlar ile ilişkili olabilir. Tutulmadan sonraki 1 ay boyunca bu tarz olaylara açık olunabilir, dikkat etmekte fayda var. 
Sağlık olarak kalp, dolaşım sistemi, mide, omurgalar, sırt bölg…

9 TEMMUZ OĞLAK BURCUNDA KANLI DOLUNAY! (TÜM BURÇLARA)

Merhabalar,
9 TEMMUZ’da, sabah 06:06’da  oğlakta kanlı denilebilecek bir DOLUNAY gerçekleşecek. 
Her zaman söylediğim gibi, yine bu dolunayın sadece oğlakları değil; tüm dünyayı, insanlığı etkilediğini tekrar belirtmek istiyorum. Fakat hepimizi farklı farklı evlerden etkileyecek. Mesela Türkiye’yi ortaklık ve evlilik evi dediğimiz 7. evden etkileyecek. 
Neden kanlı dolunay diyoruz? Çünkü bu dolunay mars ve plüton etkilerini hissettirecek. Yani hırslı, cesur, mücadele etmek isteyen, kıskanç, inatçı, ciddi bir dolunay bu. 
Bazı alanlar açısından bize mücadele yeteneği kazandırıp, istediklerimiz için sonuna kadar savaşmamız gerektiğini öğretecek. 
Ticaret, iş, kariyer, para konularında mücadele edilmesi gerektiğini ve gereksiz münakaşalara girilmemesi gerektiğini gösterecek.
Tartışmaya çok açık bir dolunay. Hemen hemen herkesin birbirine saldırmak isteyeceği, birbirini kıskanabileceği, dişlerini göstereceği, kin, öfke, kibir gibi kötü duyguların açığa çıkabileceği bir süreçtir. O yüzden insan …

25 MAYIS 2017 İKİZLER YENİAYI VE ETKİLERİ

Herkese merhabalar
25 Mayıs'ta saat 22:44 sularında ikizler burcunda yeniay var. Her zaman söylediğim gibi sadece ikizleri değil, tüm burçları, ülkemizi, dünyayı etkiliyor. Elbette herkesi farklı farklı etkileyecektir. Ayrıca bu yeniay zamanı mars- satürn ve venüs-plüton arasında gergin açı kalıpları meydana geliyor. O yüzden o harika, güzel etkilerle, yeni başlangıçlara vesile olmasıyla bahsettiğimiz yeniay, yılın en zorlayıcı yeniaylarından biri oluyor. Elbette güzel etkileri de var fakat zorlayıcı yanlarını dikkate alır, ona göre hareket edersek yara almadan kurtuluruz. 
Peki genel olarak etkileri hakkında bilmemiz, yapmamız veya yapmamamız gerekenler neler?Bu dönemde özelinizi pek paylaşmayın, sır tutmak önemli. Yolculuklarda dikkatli olun, özellikle deniz ulaşımını, deniz aşırı yerleri etkileyebilir. Emlak, toprak,aile,miras,yeni yerleşimler açısından şanslı olunabilir. Şüphenin olduğu ilişkiler bitebilir, bazı küsler ise barışmak için bir araya gelebilir. Yani tam ilişkiler içi…