Ana içeriğe atla

21 AĞUSTOS 2017 TAM GÜNEŞ TUTULMASI VE ETKİLERİ
Herkese merhaba! 

21 Ağustos günü merakla beklediğimiz güneş tutulması gerçekleşecek! Ülkemizden gözlemlenemeyecek olan tutulma Amerika, KB Afrika, KD Asya, Avrupa’nın batısı gibi pek çok yerden gözlemlenebilecek. Tutulma aslan burcunda gerçekleşiyor ama tabii ki sadece aslan burçlarını etkilemiyor, tutulmanın ana konuları aslan etkisinde. Tutulma Amerika’yı çok önemli ölçüde etkileyebilir. Amerika’nın hayatında çok önemli başlangıçlara sebep olabilir. Amerika’nın yakın gelecekte alacağı kararlar, tüm dünyayı etkileyecek nitelikte olabilir.

Ülkemize bakacak olursak, Türkiye’nin 3.evini etkileyecek bir tutulma. Türkiye saatiyle 21:20 civarında max seviyeye çıkacak.  Ülkece kibirli, egolu bir tavra bürünebiliriz önümüzdeki 1 ay boyunca. 

Tutulma iklim değişiklikleri, ufak tefek deprem, yangın, sel, yoğun rüzgarlar ile ilişkili olabilir. Tutulmadan sonraki 1 ay boyunca bu tarz olaylara açık olunabilir, dikkat etmekte fayda var. 

Sağlık olarak kalp, dolaşım sistemi, mide, omurgalar, sırt bölgesi, saçlar hassas olabilir. Bu kısımlara dikkat etmekte fayda var. 

Bu tutulma süresince egolar artabilir. İlgi ihtiyacı, beğenilme isteği artış yapar. İlişkilerde odak noktasında olma arzusu artar. Kıskançlık artabilir. İlişkilerde hiç umulmadık sebeplerden soğukluklar oluşabilir. Bu tarz durumlardan uzak durmakta fayda var. 

Tutulmanın aslanda gerçekleşmesi eğlence sektörünü de yakından ilgilendirir. Bu dönemde daha da sosyalleşilir, daha çok eğlenme ihtiyacı duyulabilir. Lüks ihtiyaçlar artabilir. Gösterişli, ilgi çekici şeylere daha çok yönelebiliriz. 

Aşka, sevilmeye, sevmeye daha çok ihtiyaç duyacağımız zamanlardan geçiyoruz. Birbirinizin kıymetini bilin.

İş, kariyer, para konularında ise şanslı bir görünümdür, başarı vaadeder. Bu konularda kazandırıcı etkisi vardır, sadece bir yandan da harcamayı arttırabilir. Yine de harcananı yerine koymak için fırsat getiricidir. 

Sahne, tiyatro, sinema alanlarında, sanatsallık, görsellik, yaratıcılık gerektiren işlerde, kadınlarla ilgili işlerde, güzellik veya kozmetik, estetik sektöründe başarılı olunabilir. Bu tarz alanlarda iş yapılabilir veya bu alanlarda iş yapıyorsanız da iyi teklifler gelebilir. Yetenekleri, hobileri paraya çevirmek için de iyi bir süreçtir. 

23-24 ağustostan sonra fiziksel değişimler yapmak bir nebze daha uygundur. 5-20 eylül arası ise çok daha uygun gözüküyor. 

Bu tutulma süresince, önümüzdeki 1 ay boyunca flörtöz etkiler yoğun gözüküyor. Hayatında biri olmayanlar için ya sizler için birileri aracı olabilir ya da birilerinin dikkatini, ilgisini çekmiş olabilirsiniz. Bu kişilerden bir atak gelebilir. Ayrıca evlilik öncesi hazırlıklar yapmak, sözlenmek, nişanlanmak, evlenmek için de uygun bir sürece giriyoruz. Özellikle de 20 eylüle kadar venüs aslanda olacağı için bu tarz konularda sevindirici gelişmeler yaşanabilir. 

Tutulma sayesinde dost düşman ayırt etmemiz daha da kolaylaşabilir. Bizim başarımızı, iyiliğimizi, mutluluğumuzu isteyen insanları da istemeyen insanları da fark eder, hayatımızda bir temizleme yapabiliriz. 

Tutulma taşınma, yeni ev sahibi olma gibi durumları da getirebilir kimilerine veya ev içinde dekorasyon değişikliklerine sebep olabilir. Ayrıca çocuk bekleyenler için güzel haberler de getirebilir, çocuk sahibi olmak için iyi bir dönemdir. 

Güneş tutulması kimileri için de yepyeni başlangıçlar getirecektir. 

Tutulmanın herkese, insanlığa, dünyamıza güzel değerler katması dileğimle…

Güzel başlangıçlara… Sağlık, mutluluk, huzur, sevgi ve bereketle…

Sevgiler,

AstroSero 

instagram: astrosero

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

9 TEMMUZ OĞLAK BURCUNDA KANLI DOLUNAY! (TÜM BURÇLARA)

Merhabalar,
9 TEMMUZ’da, sabah 06:06’da  oğlakta kanlı denilebilecek bir DOLUNAY gerçekleşecek. 
Her zaman söylediğim gibi, yine bu dolunayın sadece oğlakları değil; tüm dünyayı, insanlığı etkilediğini tekrar belirtmek istiyorum. Fakat hepimizi farklı farklı evlerden etkileyecek. Mesela Türkiye’yi ortaklık ve evlilik evi dediğimiz 7. evden etkileyecek. 
Neden kanlı dolunay diyoruz? Çünkü bu dolunay mars ve plüton etkilerini hissettirecek. Yani hırslı, cesur, mücadele etmek isteyen, kıskanç, inatçı, ciddi bir dolunay bu. 
Bazı alanlar açısından bize mücadele yeteneği kazandırıp, istediklerimiz için sonuna kadar savaşmamız gerektiğini öğretecek. 
Ticaret, iş, kariyer, para konularında mücadele edilmesi gerektiğini ve gereksiz münakaşalara girilmemesi gerektiğini gösterecek.
Tartışmaya çok açık bir dolunay. Hemen hemen herkesin birbirine saldırmak isteyeceği, birbirini kıskanabileceği, dişlerini göstereceği, kin, öfke, kibir gibi kötü duyguların açığa çıkabileceği bir süreçtir. O yüzden insan …

25 MAYIS 2017 İKİZLER YENİAYI VE ETKİLERİ

Herkese merhabalar
25 Mayıs'ta saat 22:44 sularında ikizler burcunda yeniay var. Her zaman söylediğim gibi sadece ikizleri değil, tüm burçları, ülkemizi, dünyayı etkiliyor. Elbette herkesi farklı farklı etkileyecektir. Ayrıca bu yeniay zamanı mars- satürn ve venüs-plüton arasında gergin açı kalıpları meydana geliyor. O yüzden o harika, güzel etkilerle, yeni başlangıçlara vesile olmasıyla bahsettiğimiz yeniay, yılın en zorlayıcı yeniaylarından biri oluyor. Elbette güzel etkileri de var fakat zorlayıcı yanlarını dikkate alır, ona göre hareket edersek yara almadan kurtuluruz. 
Peki genel olarak etkileri hakkında bilmemiz, yapmamız veya yapmamamız gerekenler neler?Bu dönemde özelinizi pek paylaşmayın, sır tutmak önemli. Yolculuklarda dikkatli olun, özellikle deniz ulaşımını, deniz aşırı yerleri etkileyebilir. Emlak, toprak,aile,miras,yeni yerleşimler açısından şanslı olunabilir. Şüphenin olduğu ilişkiler bitebilir, bazı küsler ise barışmak için bir araya gelebilir. Yani tam ilişkiler içi…