Ana içeriğe atla

21- 28 KASIM HAFTASINA ASTROLOJİK BAKIŞ (TÜM BURÇLARA)


Bu hafta artık güneşin akrepten çıkıp yaya geçişiyle beraber fiziksel enerjimizde de artış olacak. Akrebin gizemli, karanlık havası yerini biraz daha hareketli, dışa dönük ve sosyal konulara bırakabilir. Bu hafta bu enerjiyle birlikte hem fiziksel hem de fikirsel çalışmaları rahatlıkla yürütebilirsiniz. Akıl çok daha hızlı çalışır, zihinsel olan her türlü şey daha cazip gelebilir buna "aşkta mantığı kullanmak" da dahil. Duygusallıktan ziyade mantığımıza yatan şeylere yönelmeye çalışabiliriz. Fikirlerinizle birçok yeni fırsat elde edebilirsiniz, fikirlerinizle insanları etkileyebilirsiniz. 

Daha özgüvenli olunabilir, iletişimi dolaylı yollardan değil daha direkt bir şekilde sağlarsınız. Yani söylemek istediklerimizi daha direkt ve net bir şekilde aktaracağız. Amaçlarınız, hedefleriniz varsa bu hafta bu konularda kolay kolay kaybedeceğiniz bir hafta değildir. Kazanmayı daha çok arzulayabilir ve kazanmaya daha yakın olabiliriz. 

Başkalarına karşı daha hoşgörülü olmamız gereken bir hafta, biraz empati yapmak gerekebilir. Vicdan, merhamet bunlar ön plana çıkabilir. Yeni plan ve programlar yapılabilir. Yüksek eğitim için de olumlu bir haftadır. Seyahat, spor veya dış mekan aktiviteleri için uygun bir hafta. Entelektüel, felsefik konular, araştırmalar için de olumlu. 

Başka kültürlerden insanlarla tanışabilir, buluşabilir, yeni bakış açıları edinebilirsiniz. Etrafımızda dönen dünya hakkında yeni bir şeyler öğrenmek için şansımız vardır. İş konularında, projelerde bazı zorlanmalar, problemler olabilir ama sabırlı olmak lazım. Otorite gibi biriyle veya yöneticiyle, müdürle önemli, ciddi konuşmalara sebep olabilir. 

Bu hafta biraz kibirli, egolu olma durumları olabilir özellikle sanki sizin fikriniz en iyi fikirmiş gibi davranabilirsiniz, sakin olmaya ve abartmamaya çalışın. Finansal yatırımlar konusunda da dikkatli olunması gereken bir hafta, iş, para konularında risk almayın. Size sempati duyan insanlarla konuşmalar yapabilirsiniz. 

Projeniz, işiniz için reklam, pazar araştırması yapma, pazarlama konuları için güzel bir hafta. Yaratıcılığınız artabilir. Sorumluluklarınızı dengelemek, bunlara çeki düzen vermek için uygun bir hafta; ayrıca kapasitenizin sınırlarını biraz da zorlamaya ihtiyacınız var. Bu hafta size daha çok boşluk ve özgürlük oluşturacak değişimler yapabilirsiniz. Bir işten çıkmak olabilir veya taşınmak, iş değiştirmek olabilir veya daha yüksek bir pozisyon için başvurmak olabilir, bu hafta bu gibi konuları dikkate alabilirsiniz. Sizden yaşça daha büyük insanlarla konuşup fikir alışverişi yapabilirsiniz. Elektronik aletler, el makineleri, ev aletleri ve motorlu araçları kullanırken daha dikkatli olun. Sosyal reformlar, politika, insanlıkla ilgili durumlar, iş girişimleri daha çok ilgilenilecek konular olabilir. Enerji artışı görülebilir, normalden daha sabırsız, daha baskıcı olabiliriz, dikkatli olmalıyız. Biraz esnek olmalı ve yeni durumlara adapte olmaya çalışmalıyız. 

Tutkular, arzular daha da artabilir bu hafta. İlişkilerde fiziksellik, yakın temas vs gibi şeyler artabilir. Yeni finansal kaynaklar bulmak için de iyi bir hafta ama sabırlı olmakta fayda var. Eğer yaratıcılık, üretkenlik gerektiren bir iş yapıyorsanız insanları daha güçlü bir şekilde etkileyebilirsiniz. Özel hayatta risk alınmaması gereken bir süreçtir. Gereksiz tartışmalara girmemeye dikkat etmeli. Birileri aracılığıyla tanışacağınız kişilerle flörtler de olabilir. Özel hayatta hem eş, sevgili ilişkilerinizde hem de çocuklarınızla olan ilişkilerinizde biraz mantıklı kararlar vermenizi tavsiye ediyorum. Bu hafta duygulardan ziyade mantığınızla hareket etmelisiniz.

Umarım hepimiz için beklentilerimizi karşılayacak, güzel bir hafta olur…
Sağlık, mutluluk, huzur, aşk ve bereketle…

İyi haftalar ve kocaman sevgiler,
AstroSero


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

21 AĞUSTOS 2017 TAM GÜNEŞ TUTULMASI VE ETKİLERİ

Herkese merhaba! 
21 Ağustos günü merakla beklediğimiz güneş tutulması gerçekleşecek! Ülkemizden gözlemlenemeyecek olan tutulma Amerika, KB Afrika, KD Asya, Avrupa’nın batısı gibi pek çok yerden gözlemlenebilecek. Tutulma aslan burcunda gerçekleşiyor ama tabii ki sadece aslan burçlarını etkilemiyor, tutulmanın ana konuları aslan etkisinde. Tutulma Amerika’yı çok önemli ölçüde etkileyebilir. Amerika’nın hayatında çok önemli başlangıçlara sebep olabilir. Amerika’nın yakın gelecekte alacağı kararlar, tüm dünyayı etkileyecek nitelikte olabilir.
Ülkemize bakacak olursak, Türkiye’nin 3.evini etkileyecek bir tutulma. Türkiye saatiyle 21:20 civarında max seviyeye çıkacak.  Ülkece kibirli, egolu bir tavra bürünebiliriz önümüzdeki 1 ay boyunca. 
Tutulma iklim değişiklikleri, ufak tefek deprem, yangın, sel, yoğun rüzgarlar ile ilişkili olabilir. Tutulmadan sonraki 1 ay boyunca bu tarz olaylara açık olunabilir, dikkat etmekte fayda var. 
Sağlık olarak kalp, dolaşım sistemi, mide, omurgalar, sırt bölg…

9 TEMMUZ OĞLAK BURCUNDA KANLI DOLUNAY! (TÜM BURÇLARA)

Merhabalar,
9 TEMMUZ’da, sabah 06:06’da  oğlakta kanlı denilebilecek bir DOLUNAY gerçekleşecek. 
Her zaman söylediğim gibi, yine bu dolunayın sadece oğlakları değil; tüm dünyayı, insanlığı etkilediğini tekrar belirtmek istiyorum. Fakat hepimizi farklı farklı evlerden etkileyecek. Mesela Türkiye’yi ortaklık ve evlilik evi dediğimiz 7. evden etkileyecek. 
Neden kanlı dolunay diyoruz? Çünkü bu dolunay mars ve plüton etkilerini hissettirecek. Yani hırslı, cesur, mücadele etmek isteyen, kıskanç, inatçı, ciddi bir dolunay bu. 
Bazı alanlar açısından bize mücadele yeteneği kazandırıp, istediklerimiz için sonuna kadar savaşmamız gerektiğini öğretecek. 
Ticaret, iş, kariyer, para konularında mücadele edilmesi gerektiğini ve gereksiz münakaşalara girilmemesi gerektiğini gösterecek.
Tartışmaya çok açık bir dolunay. Hemen hemen herkesin birbirine saldırmak isteyeceği, birbirini kıskanabileceği, dişlerini göstereceği, kin, öfke, kibir gibi kötü duyguların açığa çıkabileceği bir süreçtir. O yüzden insan …

25 MAYIS 2017 İKİZLER YENİAYI VE ETKİLERİ

Herkese merhabalar
25 Mayıs'ta saat 22:44 sularında ikizler burcunda yeniay var. Her zaman söylediğim gibi sadece ikizleri değil, tüm burçları, ülkemizi, dünyayı etkiliyor. Elbette herkesi farklı farklı etkileyecektir. Ayrıca bu yeniay zamanı mars- satürn ve venüs-plüton arasında gergin açı kalıpları meydana geliyor. O yüzden o harika, güzel etkilerle, yeni başlangıçlara vesile olmasıyla bahsettiğimiz yeniay, yılın en zorlayıcı yeniaylarından biri oluyor. Elbette güzel etkileri de var fakat zorlayıcı yanlarını dikkate alır, ona göre hareket edersek yara almadan kurtuluruz. 
Peki genel olarak etkileri hakkında bilmemiz, yapmamız veya yapmamamız gerekenler neler?Bu dönemde özelinizi pek paylaşmayın, sır tutmak önemli. Yolculuklarda dikkatli olun, özellikle deniz ulaşımını, deniz aşırı yerleri etkileyebilir. Emlak, toprak,aile,miras,yeni yerleşimler açısından şanslı olunabilir. Şüphenin olduğu ilişkiler bitebilir, bazı küsler ise barışmak için bir araya gelebilir. Yani tam ilişkiler içi…