Ana içeriğe atla

10 OCAK 2016 OĞLAK YENİAYI ve ETKİLERİMerhabalar, Gece 03:30 gibi #oğlak 19.derecede yılın ilk #yeniay ı gerçekleşti.  YENIAY🌙 etkileri önümüzdeki 10-15 gün hissedilecektir, bu yüzden bu süreçte dikkatli olmamız gerekiyor. Cv'nizi düzenlemek, yeni iş başvurularında bulunmak için gayet iyidir ancak #merkür #retro olduğu için başvurduğunuz firmalara dikkat edin, karışıklık olmasın veya Cv'nizi hazırlarken yanlışlık yapmayın, eski Cv'nizle başvuru yapmayın gibi. Çünkü bu yeniay biraz da plütonik bir yeniay ve değişime, dönüşüme işaret eder hayatımızla özellikle de iş/kariyer hayatıyla ilgili.

 #Sağlık olaraksa #cilt, eklemler, kemikler, #diş , mide, kbb hassastır bu kısımlara dikkat etmek lazım. Romatizmayı ve bel fıtığını arttırabilir.Diş #tedavi sine başlanabilir. SAGLIGA DIKKAT❗️ etmek lazım,bağışıklık sistemimizi korumamız gerekiyor. #çinko takviyesi yapılabilir veya çinkolu besinler örn haftada 3 #yumurta tüketmek iyi gelebilir. #Lüks ilgisi artabilir.

Daha önce söyleyemediğimiz şeyleri çok daha rahat dile getirebiliriz. SIVRIDILLI ve olmadığımız kadar özgüvenli davranabiliriz.Ancak MESAFEYI BILMEK HADDI ASMAMAK gerekiyor😌❗️

#Spor #sanat #bilim başarıları olabileceği gibi önemli kişilerin sağlık, hastalık gibi olumsuz haberlerini duyabiliriz. #Meclis te değişimler, kadınlarla, gençlerle ilgili konular gündeme gelebilir. 

Bulg, Meks, Hind, Makedon, Afg gibi ülkelerle gelişmelere işarettir. 

#Trafikte yolculuklarda dikkatli olmak lazım. Mesela ARABA KULLANIRKEN #TELEFON KULLANMAYIN! 📵

Ve yeniay enerjisi her ne olursa olsun nasıl bir yeniay olursa olsun bize geçmişi unut, yeniye odaklan der. Bu merkür retrosunda olsa bile! Size iyi gelecek #degisim #donusumleri isteyin, zaten YENIAY ENERJISI bu DEGISIM ISTEGINIZE ASLA KAYITSIZ KALMAZ. YETER KI NE ISTEDIGINIZI BILIN❗️Cunku bu yeniay siz ne kadar #kararli #disiplinli olursaniz o kadar yardimci olacaktir size. Kararli olun oyle adim atin! 

Emin olmadiginiz, cok riskli gordugunuz bir seye ya tutarsa diye adim atmayin. RISKLI ve MAJOR ADIMLARINIZI #25ocak tan SONRAYA ve hatta subata BIRAKIN derim. 

Simdi SIZE IYI GELDIGINI DUSUNDUGUNUZ SEYLERIN KIYMETINI BILIN, sonra da size KOTU GELEN SEYLERI, MESAFESINI BILMEYENLERI UZAKLASTIRIN. #astroloji #astrosero

Sevgiler, 
AstroSero

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

21 AĞUSTOS 2017 TAM GÜNEŞ TUTULMASI VE ETKİLERİ

Herkese merhaba! 
21 Ağustos günü merakla beklediğimiz güneş tutulması gerçekleşecek! Ülkemizden gözlemlenemeyecek olan tutulma Amerika, KB Afrika, KD Asya, Avrupa’nın batısı gibi pek çok yerden gözlemlenebilecek. Tutulma aslan burcunda gerçekleşiyor ama tabii ki sadece aslan burçlarını etkilemiyor, tutulmanın ana konuları aslan etkisinde. Tutulma Amerika’yı çok önemli ölçüde etkileyebilir. Amerika’nın hayatında çok önemli başlangıçlara sebep olabilir. Amerika’nın yakın gelecekte alacağı kararlar, tüm dünyayı etkileyecek nitelikte olabilir.
Ülkemize bakacak olursak, Türkiye’nin 3.evini etkileyecek bir tutulma. Türkiye saatiyle 21:20 civarında max seviyeye çıkacak.  Ülkece kibirli, egolu bir tavra bürünebiliriz önümüzdeki 1 ay boyunca. 
Tutulma iklim değişiklikleri, ufak tefek deprem, yangın, sel, yoğun rüzgarlar ile ilişkili olabilir. Tutulmadan sonraki 1 ay boyunca bu tarz olaylara açık olunabilir, dikkat etmekte fayda var. 
Sağlık olarak kalp, dolaşım sistemi, mide, omurgalar, sırt bölg…

9 TEMMUZ OĞLAK BURCUNDA KANLI DOLUNAY! (TÜM BURÇLARA)

Merhabalar,
9 TEMMUZ’da, sabah 06:06’da  oğlakta kanlı denilebilecek bir DOLUNAY gerçekleşecek. 
Her zaman söylediğim gibi, yine bu dolunayın sadece oğlakları değil; tüm dünyayı, insanlığı etkilediğini tekrar belirtmek istiyorum. Fakat hepimizi farklı farklı evlerden etkileyecek. Mesela Türkiye’yi ortaklık ve evlilik evi dediğimiz 7. evden etkileyecek. 
Neden kanlı dolunay diyoruz? Çünkü bu dolunay mars ve plüton etkilerini hissettirecek. Yani hırslı, cesur, mücadele etmek isteyen, kıskanç, inatçı, ciddi bir dolunay bu. 
Bazı alanlar açısından bize mücadele yeteneği kazandırıp, istediklerimiz için sonuna kadar savaşmamız gerektiğini öğretecek. 
Ticaret, iş, kariyer, para konularında mücadele edilmesi gerektiğini ve gereksiz münakaşalara girilmemesi gerektiğini gösterecek.
Tartışmaya çok açık bir dolunay. Hemen hemen herkesin birbirine saldırmak isteyeceği, birbirini kıskanabileceği, dişlerini göstereceği, kin, öfke, kibir gibi kötü duyguların açığa çıkabileceği bir süreçtir. O yüzden insan …

25 MAYIS 2017 İKİZLER YENİAYI VE ETKİLERİ

Herkese merhabalar
25 Mayıs'ta saat 22:44 sularında ikizler burcunda yeniay var. Her zaman söylediğim gibi sadece ikizleri değil, tüm burçları, ülkemizi, dünyayı etkiliyor. Elbette herkesi farklı farklı etkileyecektir. Ayrıca bu yeniay zamanı mars- satürn ve venüs-plüton arasında gergin açı kalıpları meydana geliyor. O yüzden o harika, güzel etkilerle, yeni başlangıçlara vesile olmasıyla bahsettiğimiz yeniay, yılın en zorlayıcı yeniaylarından biri oluyor. Elbette güzel etkileri de var fakat zorlayıcı yanlarını dikkate alır, ona göre hareket edersek yara almadan kurtuluruz. 
Peki genel olarak etkileri hakkında bilmemiz, yapmamız veya yapmamamız gerekenler neler?Bu dönemde özelinizi pek paylaşmayın, sır tutmak önemli. Yolculuklarda dikkatli olun, özellikle deniz ulaşımını, deniz aşırı yerleri etkileyebilir. Emlak, toprak,aile,miras,yeni yerleşimler açısından şanslı olunabilir. Şüphenin olduğu ilişkiler bitebilir, bazı küsler ise barışmak için bir araya gelebilir. Yani tam ilişkiler içi…